Pozivnica za svečano otvaranje Foruma struke 2013.

Neobjavljeno

Plakat Forum struke 2013Poštovani!

Pozivamo Vas na otvorenje velike studentske manifestacije Forum struke 2013. koju organizira Vijeće studenata veleučilišta i visokih škola RH, koordinativno tijelo 40 tisuća studenata veleučilišta i visokih škola u RH.

U prilogu ćete pronaći poziv na svečano otvaranje Foruma struke 2013. koje će se održati u petak, 17.05.2013. s početkom u 12.00 sati na glavnoj pozornici dvorane Pauk, Studentsko naselje Stjepan Radić u Zagrebu.

Na otvorenju će bit predstavnici svih pokrovitelja Foruma te ćemo uz prigodni program i nekoliko uvodnih govora označiti Forum struke 2013. otvorenim.

Pozivamo Vas da svojim osobnim dolaskom uveličate otvorenje.

Sve detalje o Forumu struke, izlagačima i programu pronađite na: http://vijecestudenata.com/forum-struke.php

Molimo Vas potvrdu dolaska do 15.05.2013. putem ovoga maila.

S poštovanjem,

Toni Ganjto
predsjednik Vijeća studenata veleučilišta i visokih škola RH
u ime