Studentska referada obavijesti

Obavijest o radu SRF od 25. - 27-05.2022.

Poštovane studentice i studenti,

obzirom na održavanje sindikalnih sportskih igara u razdoblju od 25. - do 27. svibnja 2022., veći dio djelatnika dekanata će u navedenom terminu biti odsutan, te Studentska referada nece biti otvorena za studente.

U odnosu na navedeno, ljubazno vas molimo da sve svoje zahtjeve koji se tiču rada Studentske referade ili službi dekanata općenito, prilagodite u skladu s gore navedenim informacijama.

Podsjecam da potvrde za reguliranje studentskih prava možete sami zatražiti preko studomata, te vam iste kroz nekoliko minuta stignu na vaš RGN mail, potvrde su vazece bez ziga i potpisa.
U slučaju da ne mozete pristupiti vašem RGN mailu, molimo vas da se javite kolegama na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Hvala na razumijevanju i srdačan pozdrav!

Obavijest - radno vrijeme SRF - petak (15.04.2022.)

Poštovane studentice i studenti,

u petak (15.04.2022.) Studentska referada biti ce otvorena za rad sa studentima od 10 do 12h

Obavijest o radu Studentske referade za vrijeme blagdana

Drage studentice i studenti,

obavještavamo Vas da će u vremenskom periodu od 24.12.2021. do 07.01.01.2022., Studentska referada biti zatvorena.

Želimo Vam sretne i ugodne blagdane!

Radno vrijeme SRF - petak 19.11.2021.

Poštovane studentice i studenti,

obavještavamo vas da u petak 19.11.2021. Studentska referada nece biti otvorena za studente.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.