EPO natječaj za najbolju inovaciju

Neobjavljeno

Poštovane kolegice i kolege,

u 2013. godini Europska patentna organizacija (EPO) obilježava 40. obljetnicu Europske patentne konvencije, temeljem koje je Organizacija osnovana.

U sklopu obilježavanja te obljetnice Europski patentni ured, kao izvrsno tijelo Organizacije, u suradnji s nacionalnim uredima za intelektualno vlasništvo zemalja članica raspisuje natječaj za najbolju inovaciju, posebno iz područja tzv. zelenih tehnologija i održivog razvoja.

Natječaj je namijenjen svim studentima fakulteta, veleučilišta iii drugih odgovarajućih akademskih ustanova u državama članicama Organizacije.

Sudjelovanje na natječaju ne iziskuju nikakve troškove za sudionike. Pojedinosti i uvjeti natječaja opisane su u pozivu na natječaj u privitku.

Srdačan pozdrav,

Prodekan za nastavu i studente

Gordan Bedeković
Poziv na sudjelovanje