Otvorenje tematskih izložbi posvećenih Vukovaru i Domovinskom

Neobjavljeno

Poštovani,
Pozivamo Vas da, u okviru obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara, u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu posjetite tematske izložbe koje su posvećene Vukovaru i Domovinskom ratu, namijenjene studenima i nastavnicima Sveučilišta u Zagrebu.

Razgled tematskih izložbi priređen je u suradnji Kluba veterana 148. br. HV-a, Sveučilišta u Zagrebu i Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu, za nedjelju, 17. studenoga 2013. u 17 sati. Izložba knjiga vezanih uz Domovinski rat postavljena je u Zbirci domovinskog rata, a izložba razglednica „Pozdrav iz Vukovara grada kakvog pamtimo“ nalazi se u Grafičkoj zbirci NSK.

Pozivamo sve studente i djelatnike Sveučilišta u Zagrebu da razgledaju tematske izložbe.

Srdačan pozdrav,

Katarina Prpic, prof.
Voditeljica Ureda rektora/Head of Rector's Office
Sveučilište u Zagrebu/University of Zagreb
Trg maršala Tita 14, HR-10000 Zagreb
Tel. +385 1 4564255
Fax +385 1 4564108
E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.