Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu i alumni organizacija, AMAC-RGNF, pozivaju Vas na Dan doktoranada RGN fakulteta i prateći okrugli stol pod naslovom "Znanstveno-stručni temelji budućnosti naftnog, plinskog i geotermalnog biznisa".

Ciljevi događanja su sljedeći:

1.  Povećati interes gospodarskih partnera za znanstvena istraživanja RGN fakulteta;
2.  Ostvariti tematsko povezivanje doktorskih radova RGN fakulteta s potencijalnim korisnicima rezultata iz gospodarstva i drugih institucija;

Dan doktoranada održat će se 31. svibnja 2019., a program događanja nalazi se u prilogu.
Doktorski studij RGN Fakulteta predstavit će istraživačke teme doktoranada RGNF-a kroz kratke prezentacije rezultata doktorskih istraživanja na RGN fakultetu.
Nadamo se da ćete se odazvati u velikom broju. Molimo vas da sudjelovanje na Danu doktoranada i pratećem okruglom stolu potvrdite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do 27. svibnja 2019.