Female Engineers MOL ProgramMe Stipendiranje studentica - produljen rok prijave

Neobjavljeno

Poštovane studentice,
rok za prijavu za INA/MOL-ov razvojni program stipendiranja studentica „Female Engineers MOL ProgramMe“ su produžene do 11. ožujka 2018.

(https://www.facebook.com/INA.Hrvatska/photos/a.264566870271373.62746.258640607530666/1706674562727256/?type=3&theater). Prijave se obavljaju putem stranice molgroup.info/femp na kojoj, također, možete saznati i više informacija o samom programu stipendiranja.

Sretno!
Prodekanica za nastavu i studente
izv. prof. dr. sc Lidia Hrnčević

Poštovane kolegice,
predstavljanje Female Engineers MOL programa stipendiranja studentica iz STEM područja održat će se u utorak, 27. veljače 2018. g. u 15.00 sati u učionici V002 (Inina predavaonica u prizemlju zgrade fakulteta).
INA/MOL-ov razvojni program osmišljen je za studentice koje su u procesu stjecanja diplome u područjima geoznanosti, naftnog inženjeringa, kemije, petrokemije i drugih studija iz područja znanosti, tehnologije, inženjeringa i matematike (STEM). S ciljem osnaživanja mladih žena kako bi postale budući vođe i utjecale na naftnu i plinsku industriju, INA/MOL Grupa poziva studentice s 29 odabranih sveučilišta i fakulteta u šest zemalja da se prijave za stipendiju putem stranice molgroup.info/femp do 2. ožujka 2018.
Nakon procesa predodabira, 12 finalistica sudjelovat će u finalu uživo, koje će se održati u travnju 2018. godine u Budimpešti. Žiri će dodijeliti stipendije trima finalisticama koje će pokazati najbolju izvedbu tijekom dva izazovna zadatka.
Ako ste jedna od tri odabrane studentice, bit će vam dodijeljena stipendija od 3.000 eura, koja će financirati vaše studiranje tijekom jedne akademske godine. Program vam također pruža mogućnost sudjelovanja na međunarodnoj konferenciji o nafti i plinu – uključuje naknadu za registraciju, kao i do 1.000 eura za troškove putovanja i smještaja. Osim toga, dobit ćete jedinstvenu priliku za posjet jednoj od INA/MOL-ovih lokacija i iskusiti rad u industriji nafte i plina iz prve ruke. Nakon diplome biste mogli dobiti i ponudu za posao na temelju poslovnih potreba INA/MOL Grupe.
Za više informacija o INA/MOL-ovom programu za inženjerke i kriterijima za sudjelovanje, posjetite: molgroup.info/femp.
Prošlogodišnja dobitnica stipendije je studentica treće godine preddiplomskog studija Naftno rudarstvo Nikolina Petrović, a više o njenom iskustvu vezano uz navedeni program stipendiranja možete saznati na https://www.facebook.com/INA.Hrvatska/videos/1698301643564548/.

Sretno!
Prodekanica za nastavu i studente