ZAVRŠNA PREZENTACIJA projekta Istraživanje i promocija plitkih geotermalnih potencijala – GeothermalMapping

Neobjavljeno

Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatski geološki institut pozivaju Vas na ZAVRŠNU PREZENTACIJU projekta Istraživanje i promocija plitkih geotermalnih potencijala – GeothermalMapping.

Prezentacija će se održati u srijedu 27.05.2015. u Velikoj vijećnici FSB-a, Ivana Lučića 5, Zagreb s početkom u 12.00 sati (južna zgrada fakulteta). Program radionice nalazi se u prilogu.

Molimo Vas sudjelovanje potvrdite najkasnije do 26.05.2015. do 12.00 sati na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., tel: 01 6168-235.

Projekt je financiran iz sredstava Europske unije, a više informacija o projektu može se naći na stranici www.geothermalmapping.fsb.hr.

Program u prilogu.