Upisi u više godine preddiplomskih studija ak. god. 2021./2022.

Upisi

Upis u više godine studija je semestralan i obavlja se pomoću studomata/računala, te nije potreban dolazak u studentsku referadu.

Vrijeme upisa: 22. do 30. rujna 2021.

Naknadni upis neće biti moguć!

ZA UPIS JE POTREBNO:

• Provjeriti na studomatu da li su svi položeni ispiti evidentirani u ISVU sustavu (u slučaju neevidentiranih ocjena u ISVU kontaktirati izravno predmetnog nastavnika )
  • Izvršiti upis predmeta preko studomata ( ukoliko se predmeti ne mogu upisati preko studomata, a student na upis istih ima pravo ili ukoliko treba upisati više od 30 ECTS bodova, potrebno je napisati molbu i istu poslati putem sustava za predaju molbi/zahtjeva.
  • Studenti koji nemaju za upisati niti jedan predmet iz zimskog semestra, također moraju obaviti upis godine ( upisuje se prazan upisni list ).
  • U slučaju problema sa studomatom javiti se ISVU koordinatoru mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • Podmiriti troškove školarine (iznos vidljiv na studomatu) na IBAN Fakulteta
    ( HR2823600001101303431, opis plaćanja – „prezime ime – školarina“, poziv na broj: 652-68-01)
  • uplatiti 130,00 kn za troškove upisa na IBAN Fakulteta
    (HR 2823600001101303431, opis plaćanja – „prezime ime – upisnina“, poziv na broj: 652-64-01)