ANKETA Studentskog zbora O PRIJEDLOZIMA ZA DIGITALIZACIJU

PHOTO 2022 01 17 14 02 09

[ ANKETA O PRIJEDLOZIMA ZA DIGITALIZACIJU ]

🕛 Frustrira te obavljanje administrativnih poslova na isti način kao da smo u šezdesetima?

📲 Smatraš da se primjenom novih tehnologija puno toga u svakodnevnom studentskom životu može digitalizirati i pojednostaviti?

⚡️ Odbor za digitalizaciju Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu želi čuti vaše ideje i pokrenuti njihovu implementaciju.

📊 Kroz sljedeći tjedan, do 24. siječnja 2022. provodimo anketu o prijedlozima za digitalizaciju za sve koji imaju ideje o unaprjeđenju sfera studentskog života od studija do prehrane i ostalog.

🔎 Sama izvedba ankete je vrlo jednostavna – samo upišite i objasnite vaše prijedloge – i kliknite Pošalji. Ostatak posla obavit ćemo mi, a možda baš vaša ideja jednog dana zaživi među studentima!