Upisi na prvu godinu preddiplomskih studija za ak. god. 2020./2021. - Jesenski rok (2)

Nakon što potvrde svoju namjeru upisa na www.postani-student.hr, studenti će moći obaviti postupak upisa u Studentskoj referadi Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta dana 18.09.2020. god., a prema sljedećem rasporedu:

Preddiplomski studij RUDARSTVA  u 9 sati
Preddiplomski studij NAFTNOG RUDARSTVA u 10 sati
Preddiplomski studij GEOLOŠKOG INŽENJERSTVA u 11 sati

Za upis je potrebna sljedeća dokumentacija:

Državljani RH:

1. Fotografija formata 4 x 6 cm,
  2. Preslika osobne iskaznice ili potvrda o prebivalištu,
  3. Ispisnica s drugog fakulteta (ukoliko je kandidat bio već negdje upisan),
  4. Potvrda o uplati troškova upisa u iznosu od 350,00 kn na IBAN Fakulteta HR 2823600001101303431 (Uplatnica za upisninu)
  5. Potvrda o uplati troškova školarine u iznosu od 8.400,00 kn (samo za studente koji su vec bili upisani na neki od studijskih programa u RH)

Strani državljani:

1. Preslika rješenja o priznavanju državne mature u RH (izvornik na uvid ),
  2. Preslika putovnice s preslikom rješenja o privremenom boravku,
  3. Preslika uvjerenja o osobnom identifikacijskom broju (OIB) za strance,
  4. Fotografija formata 4 x 6 cm,
  5. Potvrda o uplati troškova upisa u iznosu od 350,00 kn na IBAN Fakulteta HR2823600001101303431 (Uplatnica za upisninu)
  6. Potvrda o uplati troškova školarine u iznosu od 14.000,00 kn

Pristupnici koji po prvi puta upisuju prvu godinu preddiplomskog studija ne plaćaju participaciju u troškovima studija. Pristupnici koji su već bili upisani na neki od studijskih programa u RH plaćaju troškove participacije u iznosu od 8.400,00 kn. Pristupnici strani državljani plaćaju participaciju u iznosu od 14.000,00 kn. (Uplatnica za školarinu).

Pristupnici su se dužni upisati osobno te u propisanom roku. U slučaju opravdane spriječenosti može ih upisati druga osoba temeljem punomoći ovjerene kod javnog bilježnika.

Prilikom dolaska u prostorije fakulteta pristupnici su dužni pridržavati se uputa za sprječavanje i suzbojanje epidemije covid–19 koje se nalaze na ulazu u fakultet ( dezinfekcija ruku, fizički razmak i sl. ). Također je obavezno korištenje maski. Osobe koje imaju povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i kratkog daha ili koji su pod rizikom da su mogli biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19 ili su pod sumnjom da bi mogli biti zaraženi s COVID–19, a pogotovo ako su u samoizolaciji ( jer o tom slučaju ne smiju izlaziti od kuće ) ne smiju ulaziti u unutarnje prostore fakulteta.

Molimo pristupnike da na upis dolaze bez pratnje. Fakultet je osigurao pomoćnike za upise koji će vam biti na raspolaganju i koji će vas voditi kroz proces upisa.