Pogledajte kratki film tima #Mihael o studentima-roditeljima

U sklopu EDUpolicy LAB projekta, u kojem sudjeluju i studenti RGN fakulteta, tim #Mihael#Mihael se posvetio radu sa studentima-roditeljima te je njihov glavni cilj uskladiti obrazovni sustav sa stvarnim potrebama samofinanciranih studenata-roditelja.

Do sad je tim #Mihael uspješno proveo anketu koju je ispunilo čak 263 studenata-roditelja koji studiraju na nekoj od sastavnica koje su uključene u projekt EDUpolicy LAB. Također su 13. lipnja 2019. godine održao javnu tribinu pod nazivom Nevidljiva društvena skupina: studenti-roditelji. Cilj tribine je bio upoznati javnost s poteškoćama na koje studenti-roditelji nailaze prilikom studiranja i kako im se može pomoći.
Tim #Mihael izradio je video u kojem dvije mame - studentice govore o svojem iskustvu. Ovim kratkim video zapisom tim #Mihael želi informirati javnost o tome kako je biti student-roditelj.

Kliknite na poveznicu i poslušajte njihovu priču.