Mjerenje ljudskoga kapitala znanja

"Mjerenje ljudskoga kapitala znanja" dr. sc. Harryja Patrinosa, menadžera sektora za obrazovanje u Svjetskoj banci za regiju Europe i središnje Azije.

Dr. sc. Patrinos će predstaviti novo opsežno istraživanje koje mjeri ishode učenja u 164 zemlje od 2000. do 2017. godine i pruža novi uvid u vezu između ljudskoga kapitala i ekonomskoga razvoja zemalja.

Ovo događanje je 26. po redu u sklopu tribine pod nazivom "Inovacije i transfer tehnologije - poticaj gospodarskoga razvoja Hrvatske" u zajedničkoj organizaciji Sveučilišta u Zagrebu s HAZU, u partnerstvu s Udrugom inovatora Hrvatske i suradnji s Ekonomskim fakultetom i Svjetskom bankom Hrvatska.

Predavanje će se održati u ponedjeljak 9. rujna 2019. u 11 sati u Dvorani 3 Ekonomskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Ljubazno molimo da poziv pošaljete dalje svima za koje mislite da će biti zainteresirani.

Više u dokumentu na poveznici.

Prijaviti se možete OVDJE.