Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, u sklopu projekta e-Izvori, ponovno pokreće ciklus besplatnih edukacijskih radionica o dostupnim elektroničkim izvorima za studente diplomskih i poslijediplomskih studija te za znanstveno-nastavno, znanstveno, nastavno i suradničko osoblje.

Cilj radionica je upoznavanje studenata, mladih znanstvenika i znanstveno-nastavnog osoblja o mogućnostima pristupa elektroničkim izvorima znanstvenih i stručnih informacija te osposobljavanje za samostalno pretraživanje.

Edukacijske radionice održavaju se u elektroničkoj učionici na polukatu Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu, Hrvatske bratske zajednice 4.

Objavljen je raspored radionica za listopad, studeni i prosinac. Prijaviti se možete ovdje.