Radionice „Elektronički izvori znanstvenih i stručnih informacija“ i „Značaj bibliometrijskih analiza u kvantitativnom vrednovanju kvalitete znanstvene djelatnosti“

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu započela je, u sklopu projekta e-Izvori, provođenje edukacijskih radionica o dostupnim elektroničkim izvorima za studente diplomskih i poslijediplomskih studija te za znanstveno-nastavno, znanstveno, nastavno i suradničko osoblje. Cilj edukacije je upoznavanje studenata, mladih znanstvenika i znanstveno-nastavnog osoblja o mogućnostima pristupa elektroničkim izvorima znanstvenih i stručnih informacija te osposobljavanje za samostalno pretraživanje.

Edukacijske radionice se održavaju u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici i besplatne su.

Objavljen je raspored radionica za veljaču i ožujak 2018. Prijaviti se možete ovdje.