POZIV za obavljanje poslova pomoći studentima s invaliditetom u studentskome domu

Neobjavljeno

Radno vrijeme - rad u smjenama od 6 do 8 sati dnevno, 2-3 puta tjedno Mjesto rada - Studentski dom „Stjepan Radić“
Cijena sata rada -neto 25.00 kuna
•    Kratak opis poslova:
-   pomoć u kretanju (npr. u sobi studenta, do kombi vozila, studentskog restorana, liječnika i si.)
-   pomoć pri odijevanju i obavljanju osobne higijene
-   pomoć u dodavanju stvari u sobi
-   pomoć pri konzumaciji hrane i pića
-   pomoć pri obavljanju temeljnih svakodnevnih aktivnosti (odnošenje rublja na pranje, odlazak u trgovinu, pratnja do bankomata, pomoć u čišćenju sobe i sk, ovisno o potrebi i mogućnosti)
-   pomoć pri obavljanju administrativnih poslova u okviru Studentskog doma.

Napomena: poslovi se obavljaju isključivo u prostorima Studentskog doma
•    Prednost:
1.   Iskustvo rada na sličnim poslovima
2.   Potvrda o osposobljenosti za pružanje prve pomoći, ne starija od 2 godine *

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti:
1.   Motivacijskopismo
2.   Životopis
3.   Potvrda o statusu redovitog studenta
4.   Uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od 6 mjeseci

Dokumentaciju je potrebno dostaviti osobno ili poštom na adresu:

Sveučilište u Zagrebu Ured za studente s invaliditetom Trg Republike Hrvatske 14 10 000 Zagreb

Pristupnici će po isteku Poziva biti obaviješteni o daljnjem tijeku selekcijskog postupka.

* Napomena: jedna od ovlaštenih organizacija za provedbu tečajeva prve pomoći za građanstvo je Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb (www.ckzg.hr).