STUDENT RGN FAKULTETA OSVOJIO 1. MJESTO NA 7th INTERNATIONAL GOESCIENCES STUDENT CONFERENCE U POLJSKOJ

Neobjavljeno

Student treće godine preddiplomskog studija Geološkog inženjerstva, Damjan Ostrelič je, u razdoblju od 11. do 14. 7. 2016. g., sudjelovao na "7th International Geosciences Student Conference" održanoj u Katowicama, u Poljskoj.

Na navedenoj konferenciji student Damjan Ostrelič je sudjelovao s radom pod naslovom "Petrographic and geochemical characteristics of Middle Triassic volcaniclastic deposits from Lika, Croatia" koji je izradio u koautorstvu s asistentom RGN fakulteta Dujom Smirčićem. Na konferenciji je sudjelovalo preko 100 sudionika s više od 60 prezentiranih radova, od čega većina studenata poslijediplomskih studija. Radu i usmenom izlaganju studenta Ostreliča dodijeljena je prva nagrada u sekciji geologije.