Studenti Rudarsko-geološko-naftnog Fakulteta su u razdoblju od 4. do 8. svibnja sudjelovali na međunarodnom sportsko-edukacijskom projektu Georudarijada 2014.,koji se održavao na teritoriju Republike Srbije točnije na Zlatiboru.

Projekt Georudarijada predstavlja najveće okupljanje studenata Fakulteta rudarstva, geologije, geološkog inženjerstva, naftnog rudarstva i srodnih studija iz regije. Ciljevi projekta su razvoj međunarodne suradnje između visokoškolskih ustanova i unapređenje odnosa između studenata tih ustanova, razmjena znanja i iskustava studenata već navedenih ustanova i stjecanje novih prijateljstava koji se u budućnosti mogu proširiti i na profesionalnu suradnju.

Glavne aktivnosti na Georudarijadi su edukacija ( izlaganja znanstveno-istraživačkih radova iz područja rudarstva, geologije, geološkog inženjerstva, naftnog rudarstva) te natjecanja u znanju i raznim sportskim disciplinama. Ove godine naši studenti su bili iznimno uspješni u natjecateljskom dijelu Georudarijade i osvojili su ukupno drugo mjesto, iza studenata iz Beograda na prvom i ispred studenata iz Ljubljane na trećem mjestu.

Osvojena mjesta:

• 1. Mjesto iz kviza znanja ( Anđela Ivić, Jasmina Tolj i Matija Crnić)
  • 1. Mjesto stolni tenis (Ž Katica Pećarić)
  • 1. Mjesto šah (Ž Jasmina Tolj)
  • 2. Mjesto šah (M Matija Ladašić)
  • 2. Mjesto košarka (M)
  • 2. Mjesto košarka (Ž)
  • 2. Mjesto nogomet (M)
  • 2. Mjesto odbojka (Ž)
  • 3. Mjesto šah (Ž Anđela Ivić)
  • 3. Mjesto nogomet (Ž)
Glavnom sponzoru: INA industrija nafte, d.d.
 ina
 Ostalim sponzorim: Rudarsko-geološko-naftnom fakultetu
 rgn
 Studentskom zboru Sveučilišta Zagreb
 sl1975p77

Zavodu za rudarstvo i geotehniku,

Zavodu za naftno inženjerstvo,

Zavodu za geofizički istraživanja i rudarska mjerenja,

Zavodu za mineralogiju, petrologiju i mineralne sirovine,

Zavodu za geologiju i geološko inženjerstvo.