Dan odobrenih tema doktorskih radova RGN fakulteta i okrugli stol na temu „Prilike i mogućnosti rudarsko-geološko-naftnih struka u energetskoj tranziciji“

Dana 12.05.2022. na Rudarsko-geološko-naftnom fakultetu (RGNF) u suradnji sa Hrvatskom udrugom diplomiranih studenata Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (AMAC-RGNF) organiziran je Dan odobrenih tema doktorskih radova RGN fakulteta i okrugli stol na temu „Prilike i mogućnosti rudarsko-geološko-naftnih struka u energetskoj tranziciji“. Na Danu odobrenih tema doktorskih radova RGN fakulteta pozdravni govor je kao organizator održao prodekan za znanost i međunarodnu suradnju Stanko Ružičić, te najavio predstavljanje odabranih doktorskih tema. Voditelj panel diskusije na okruglom stolu bio je prodekan za znanost i međunarodnu suradnju Stanko Ružičić, a panelisti su bili Luka Petro, menadžer programa rudarstva, DOK-ING d.o.o., Staša Borović, znanstvena suradnica Hrvatskog geološkog instituta, Željko Jurić, direktor proizvodnje, INA d.d., Želimir Šikonja, član predsjedništva AMAC-RGNF-a i predsjednik Hrvatske udruge naftnih inženjera i geologa (HUNIG-a), Dragutin Domitrović, osnivač i direktor Calida Aqua i predsjednik AMAC-RGNF-a i Vladislav Brkić, dekan RGNF-a.

IMG 20220512 WA0022

IMG 20220512 WA0023