SEDMI PUT ZAREDOM NAGRAĐEN HRVATSKI OGRANAK MEĐUNARODNE UDRUGE NAFTNIH INŽENJERA - SPE

SPE CRO 2021

Hrvatski ogranak međunarodne udruge naftnih inženjera SPE koji ima sjedište na RGNF-u zajedno sa studentskom sekcijom University of Zagreb, dobio je prestižnu nagradu Section Excellence Award za 2021. godinu što je sedmu godinu zaredom. Ovu prestižnu nagradu dobiva samo 20% sekcija koje djeluju u preko 140 zemalja diljem svijeta. SPE broji preko 150 000 članova u preko 200 seniorskih i preko 400 studentskih ogranaka. Nagrada je priznanje za rad i za angažman u industriji, obrazovanju i popularizaciji struke, zatim za rad sa studentima te za uključivanje šire društvene zajednice radi približavanja STEM područja.