RGNF studentska ekipa (SPE) osvojila 3. mjesto na prvenstvu Europe u kvizu znanja

Veliko nam je zadovoljstvo objaviti da je SPE studentska ekipa RGNF-a (naftno inženjerstvo) osvojila 3. mjesto u kvizu znanja PetroBowl u organizaciji svjetske organizacije naftnih inženjera SPE.
Na natjecanju je sudjelovalo 15 jakih europskih fakulteta, a naša ekipa je osvajanjem trećeg mjesta osigurala plasman na prvenstvu svijeta koje će se održati u Dubaiju ove jeseni u sklopu godišnjeg SPE kongresa i izložbe.
RGNF tim pod nazivom SPE student chapter University of Zagreb bio je u slijedećem sastavu: Borna Leš (kapetan), Dominik Božić, Jakov Turk, Josip Banić i Božo Logarušić.

Očekivanja su velika s obzirom na iskazano veliko znanje našeg tima i s nestrpljenjem očekujemo dobre vijesti i s prvenstva svijeta.

Petrobowl