Javno predstavljanje istraživačkog projekta HRZZ-a – „Vulkano-sedimentne sukcesije sjeverozapadne Hrvatske i njihova uloga u razumijevanju geodinamike Paleotetisa tijekom srednjeg trijasa“

20200114 2

Javno predstavljanje ciljeva, metodologije, suradnika, očekivanih rezultata HRZZ projekta “Vulkano-sedimentne sukcesije sjeverozapadne Hrvatske i njihova uloga u razumijevanju geodinamike Paleotetisa tijekom srednjeg trijasa – GOST. Predstavljanje će se održati u konferencijskoj dvorani Hrvatskog Geološkog Instituta, Sachsova 2, 23.1.2020. u 10:00 sati.

Trajanje predavanja / radionice / seminara:

48 mjeseci

Odgovorna osoba/ osobe na RGNF-u

Dr.sc. Duje Smirčić

Suradnička institucija/ institucije

Hrvatski geološki institut, Texas Tech University, Znanstvenoraziskovalni center „Ivan Rakovec“ Institute of Paleontology, Geološki Zavod Slovenije

Odgovorna osoba/ osobe na suradničkoj instituciji

Dr.sc. Damir Slovenec

Materijali