Info dan o društveno korisnom učenju na RGN fakultetu

slika

U sklopu ESF projekta EduPolicy Lab na Rudarsko-geološko-naftnom fakultetu će se održati Info dan o društveno korisnom učenju. Cilj aktivnosti Info dana je informiranje predstavnika lokalnih organizacija civilnog društva (OCD) te lokalnih visokoobrazovnih ustanova o ‎konceptu društveno korisnog učenja te mogućnostima uspostave takvih programa. U sklopu Info dana bit će predstavljeni primjeri dobre prakse s ciljem ‎međusobnog povezivanja i pokretanja novih programa društveno korisnog učenja. Gosti-predavači bit će uspješni pojedinci iz civilnog društva i akademske zajednice koji će podijeliti svoja iskustva rada na projektima za opće dobro. Po završetku događanja naši gosti rado će odgovoriti na sva pitanja publike, stoga svakako pripremite svoje upite.

VRIJEME: 30. siječnja 2020 od 10h. Pozivnicu preuzmite na poveznici ovdje.

MJESTO: Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Pierottijeva 6, prizemlje, prostorija VP02.

PROGRAM: Program pogledajte na poveznici ovdje.

PRIJAVA: Sudjelovanje je besplatno uz obveznu prethodnu prijavu do 29. siječnja 2020. godine na poveznici ovdje.