Sudionici projekta EDUpolicy LAB volontiraju u IRO-u!

20191206 2

Projekt „EDUpolicy LAB – društveno korisnim učenjem do jednakih obrazovnih mogućnosti“, usmjeren je na unaprjeđenje znanja i vještina studentica i studenata u rješavanju problema obrazovne integracije socijalno isključenih skupina kroz suradnju civilnog društva s visokoobrazovnim ustanovama.

U sklopu treće faza provedbe modula studenti koji sudjeluju u projektu EDUpolicy LAB bit će izravno uključeni u aktivnosti Instituta za razvoj obrazovanja i Volonterskog centra u Slavonskom Brodu.

Dio sudionika projekta već je odradio svoje volonterske sate u IRO-u, a dana 28. studenog 2019. nova je grupa studenata započela s volontiranjem. Studentica Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta Adelita Skitarelić te studenti Hrvatskih studija Tin Krznar, Maja Nikšić i Mija Tomić upoznali su se s aktivnostima koje provodi Institut za razvoj obrazovanja, s njegovim zaposlenima te su se s njima dogovorili oko svojih budućih zadataka.