SCEA SPE

Studentski ogranak SPE-a Zagreb koji djeluje na Rudarsko-geološko-naftnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu dobitnik je prestižne nagrade za izvrsnost 2019. godine (2019 Student Chapter Excellence Award). Nagrada za izvrsnost dodjeljuje se 20% najuspješnijih studentskih ogranaka širom svijeta, a dodjeljuje se pod pokroviteljstvom SPE International (Society of Petroleum Engineers). SPE International prepoznao je rad, trud i zalaganje naših studenata te ih je izabrao kao dobitnika između ukupno 400 studentskih ogranaka širom svijeta. Predsjednik studentskog ogranka Boris Vidoš, student diplomskog studija naftnog rudarstva, istaknuo je da će s radom nastaviti i u budućnosti s ciljem postizanja još većih uspjeha te promoviranjem našeg Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta i Sveučilišta u Zagrebu na svjetskoj razini. Čestitamo studentima uz rudarski pozdrav SRETNO!