U okviru trećeg elementa projekta TARGET Prilagodba postojećih studijskih programa na RGNF-u i FKIT-u prema prethodno definiranim standardima kvalifikacija razine 6 i 7, 15. travnja 2016. započele su radionice o izradi ishoda učenja na razini kolegija.

Radionice će obuhvatiti teme pisanja ishoda učenja na razini kolegija, usklađivanja ishoda s aktivnostima poučavanja i vrednovanja te prilagodbe kolegija na temelju pravilne primjene ishoda učenja, ECTS bodova i studentskih opterećenja prema standardima i preporukama Sveučilišta u Zagrebu. Radionice vodi prof. Blaženka Divjak sa Fakulteta organizacijske informatike, a prisustvovalo je nastavno osoblje Rudarsko geološko naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu.

20160415 090907

20160415 140904 1