Od 8. do 12. veljače 2016. održan je Inicijalni trening sa asistentima Rudarsko geološko naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu.

Program Inicijalni trening za stjecanje temeljnih nastavničkih kompetencija je standardni program koji provodi Centar za unapređenje nastavničkih kompetencija Sveučilišta u Zagrebu te je usmjeren na usavršavanje, osposobljavanje te podizanje poučavačkih kapaciteta fakultetskog nastavnog osoblja. Program prolazi ukupno 20 sudionika, tj. asistenata i viših asistenata i to 10 asistenata sa Rudarsko geološko naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i 10 sa Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu. Predavanja su organizirana na Sveučilištu u Zagrebu, a vode ih prof. Nina Pavlin Bernardić, prof. Vesna Vlahović Štetić i prof. Željka Kamenov.

IMG 0009 Copy

IMG 0004 Copy