Pozivamo nastavnike RGNF-a i FKIT-a da u sklopu projekta TARGET prisustvuju besplatnim radionicama o metodama aktivnog učenja koje u centar stavljaju studente.

Radionice su posebno osmišljene za sveučilišne nastavnike te će kroz njih nastavnici usvojiti novi konceptualni okvir za poučavanje koji promovira kritičko mišljenje i samoregulirano učenje studenata; razumijevanje i učenje primjene tri etape okvirnog sustava za poučavanje i učenje tzv. ERR sustav (evokacija, razumijevanje značenja, refleksije); te će naučiti primijeniti više od 80 različitih tehnika u procesu učenja i poučavanja.

Planirano je održavanje ukupno 8 radionica (4 dvodnevne). Prijave se primaju zaključno do 15. prosinca 2015. godine na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.