Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira "Dan otvorenih vrata" te svim zainteresiranim budućim studentima otvara laboratorije, zbirke, praktikume i predavaonice u ponedjeljak, 18. travnja 2016. godine, s početkom u 10 sati.

Organiziran je niz radionica i pokaznih vježbi, te obilazak Fakulteta s razgledavanjem zbirke minerala i stijena.
Dan otvorenih vrata namijenjen je u prvom redu srednjoškolcima, ali i svima zainteresiranima koje se žele bolje upoznati s R, G i N strukama.

R rudarstvo (eksploatacija, miniranje, recikliranje) G geologija i geološko inženjerstvo (stijene, minerali, podzemna voda, mineralne sirovine) N naftno inženjerstvo (bušenje, nafta, plin, geotermalna voda)

Zbog ograničenog broja sudionika na radionicama i pokaznim vježbama poželjno je najaviti dolazak na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Program Dana otvorenih vrata

DOV 2016