U sklopu bilateralnog hrvatsko-njemačkog projekta: Tools for modelling past and future global climate change:

Case study of loess-palaeosol sequences (Quaternary aeolian deposits) from Istria and Kvarner (North Adriatic area), na RGN fakultetu Sveučilišta u Zagrebu će se 15.10.2015. godine održati cjelodnevna radionica pod nazivom: Quaternary interdisciplinary investigation. U okviru radionice na kojoj će sudjelovati znanstvenici iz Hrvatske, Njemačke, Kine i Japana održati će se jedanaest predavanja. U prvom dijelu radionice predavanja će biti posvećena metodama istraživanja u kvartaru i primjerima takvih istraživanja. U drugom dijelu radionice suradnici na projektu: Tools for modelling past and future global climate change: Case study of loess-palaeosol sequences (Quaternary aeolian deposits) from Istria and Kvarner (North Adriatic area) iznijeti će rezultate svojih tekućih istraživanja.
Radionica će se održati u Fakultetskoj vijećnici RGN fakulteta od 9 do 17 sati.
Radionica je otvorena za sve zainteresirane.
Svi koji žele sudjelovati u radionici molimo da se prijave (dovoljno je poslati mail i potvrditi dolazak) prof. dr. sc. Goranu Durnu na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. do 12.10.2015. godine.

Program radionice

IMG 0878 m IMG 0905 m IMG 0961 m IMG 1285 m