Obavijest PREDSTAVLJANJE UDŽBENIKA

Obavještavamo vas da će predstavljanje sveučilišnog udžbenika pod naslovom“ Optička mineralogija, određivanje minerala polarizacijskim mikroskopom ” autora Maje Vrkljan, Sibile Borojević Šoštarić i Nenada Tomašića biti u četvrtak, 21. veljače 2019. godine u 11 sati u vijećnici RGN fakulteta, Pierottijeva ulica br. 6 (u prizemlju velike zgrade, lijevo). Tom će se prigodom udžbenik moći nabaviti po promotivnoj cijeni od 150,00 kn (umjesto pune cijene od 250,00 kn).
Udžbenik je tiskan u izdanju Rudarsko-geološko-naftnog i Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Temeljem odluke Senata Sveučilišta u Zagrebu odobreno je korištenje naziva Manualia universitatis studiorum Zagrabiensis – Udžbenici Sveučilišta u Zagrebu.
Izdavanjem ovoga udžbenika smanjen je nedostatak literature razmatrane problematike na hrvatskom jeziku (zadnji udžbenik tiskan je prije više od 50 godina).

Veselimo se vašem dolasku!

Autori
Maja Vrkljan