20190212 1

Početkom veljače je u Mađarskoj održano finale 12. izdanja natjecanja Freshhh, nagradnog natjecanja MOL Grupe za studente. U sklopu ovog međunarodnog online natjecanja studenti preuzimaju upravljanje virtualnim resursima u integriranoj naftnoj korporaciji i bore se za bogate novčane nagrade te mogućnost zaposlenja. Ovogodišnje natjecanje privuklo je natjecatelje iz preko 70 zemalja diljem svijeta s preko prijavljenih 1 000 timova, što dokazuje da je Freshhh uistinu postao prepoznatljiv u industriji na međunarodnoj razini. Čak dva hrvatska tima, studenti diplomskog studija naftnog inženjerstva RGNF-a sudjelovala su u finalu. Jedan od njih – hrvatski tim "Godot", primio je posebnu nagradu zbog inovativnosti u razvoju programa privlačenja talenata, te im je ponuđena stipendija za rad u trajanju od 6 mjeseci.
Na slici: Josip Banić, Božo Logorušić, Tomislav Vuković, Ivan Zovko, Zvonimir Martić i Matej Mandić